Logo Pracuj.pl

Opiekun Marki Modowej Sektora Premium

GPoland Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta podczas zamówień w showroomie;
  • Przygotowywanie kolekcji do kampanii sprzedaży;
  • Tworzenie, prowadzenie i uzupełnianie baz danych;
  • Dbanie o poprawność sporządzonej dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2) – warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra i praktyczna znajomości pakietu MS Office;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Komunikatywność i kreatywność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Pakiet medyczny Allianz;
  • Kartę Multisport;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Lekcje języka włoskiego;
  • Zniżki na produkty wybranych marek Premium.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników

Grupa GPoland działa na rynku od 28 lat, reprezentuje ponad 80 marek modowych o międzynarodowym zasięgu, a jej zespół liczy prawie setkę specjalistów. Dołącz do Naszego zespołu i rozwijaj się w branży fashion!

Gpoland Group - jedna z największych agencji multibrandowych w Europie, wyłączny agent marek modowych sektora Premium poszukuje osoby na stanowisko:

OPIEKUN MARKI MODOWEJ SEKTORA PREMIUM

Opiekun Marki Modowej Sektora Premium, Warszawa