Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun marki

SENS.US Polska Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • dbałość o potrzeby klientów;

  • opieka posprzedażna;

  • wypełnianie raportów;

  • troska o wizerunek firmy;

  • przestrzeganie zasad nadanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • Kochasz ludzi;

  • Nie widzisz problemu, tylko rozwiązanie;

  • Potrafisz słuchać;

  • Masz w sobie pasję i pozytywną energię:

  • Jesteś otwarta/y na nowe wzywania...

To oferujemy

  • Poznaj nas bliżej poprzez stronę www.ilovesensus.pl, media społecznościowe i prasą branżową;

  • Napisz do nas tylko wtedy, gdy nasza marka i stanowisko Cię zaintrygowało i czujesz, że właśnie znalazłaś/eś idealne miejsce dla siebie!

  • Zachwyć nas swoją kreatywnością, którą zaprezentujesz w CV i w Liście Motywacyjnym. Opowiedz nam o swojej skuteczności w handlu!