Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun marki – Specjalista ds. marketingu

Bea Beleza Polska Spółka z o.o. Sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie marką, tworzenie i realizacja strategii marketingowej w sektorze B2C, B2B, oraz kanale e-commerce

  • Poszukiwanie i współpraca z partnerami biznesowymi w kanale B2B

  • Zarządzanie portfolio produktów, kontrola kosztów w oparciu o założony budżet marketingowy

  • Analiza i monitorowanie aktualnych trendów rynkowych, konsumenckich oraz konkurencji; przygotowywanie na tej podstawie rekomendacji biznesowych

  • Kontrola i zarządzanie rentownością produktów

  • Współtworzenie strategii rozwoju i komunikacji dla danej kategorii produktów

  • Opracowywanie długoterminowych i krótkoterminowych planów marketingowych

  • Budowanie świadomości marki na rynku

  • Kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wprowadzeniem na rynek nowych produktów kosmetycznych

  • Inicjowanie, wdrażanie i analizowanie efektywności działań promocyjnych oraz reklamowych

  • Monitorowanie i analiza aktywności sprzedażowych

  • Organizacja eventów wspierających sprzedaż oraz przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji, szkoleń

  • Praca w zespole oraz współpraca z innymi działami firmy w szczególności z działem sprzedaży

  • Współpraca m.in. z agencjami reklamowymi, kreatywnymi, domami mediowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii produktowych i marketingowych

  • Doświadczenie w przygotowaniu i realizacji aktywności wspierających sprzedaż

  • Zdolności analityczne (analizy sprzedaży, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji)

  • Umiejętności wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji biznesowych

  • Mile widziane doświadczenie w merchandisingu

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane zarządzanie, marketing lub pokrewne)

  • Znajomość i rozumienie marketingu internetowego oraz znajomość bieżących trendów w branży e-commerce

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość

  • Otwartość na zmiany

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Biegła znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Power Point)

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Opieka medyczna w Luxmed

  • Możliwość rozwoju, szkolenia cykliczne – wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole

  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie

  • Zniżki dla pracowników na wybrane produkty

Bea Beleza to nie tylko biznes. To więcej niż firma, to przede wszystkim ludzie: nasi klienci, kontrahenci, nasi pracownicy, nasze rodziny. Zabiegamy o doskonałość. Pragniemy stale poprawiać swój nienaganny wizerunek, prestiż oraz styl. Dbamy i doceniamy każdego klienta, traktując go tak, jak sami tego sobie byśmy życzyli. Dążymy do celu, ale nigdy kosztem jakości obsługi i renomy.

www.blog.beabeleza.pl // www.facebook.com/beabelezapolska

Przewiń do profilu firmy