Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun medyczny – Oddział Otolaryngologii

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. to największy pod względem posiadanego potencjału szpital specjalistyczny w Małopolsce.

Celem statutowym Szpitala jest udzielanie mieszkańcom Województwa Małopolskiego, a także innych regionów kraju, najwyższej jakości świadczeń zdrowotnych, połączonych z edukacją zdrowotną oraz działaniami w zakresie promocji zdrowia służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia.

W chwili obecnej potencjał Szpitala stanowi baza: 668 łóżek szpitalnych na Oddziałach, 140 łóżek w Zakładzie Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim (zakład wchodzi w skład Szpitala począwszy od 2013r.) oraz zespół ponad 1450 pracowników.

W strukturze Szpitala działają 24 Oddziały hospitalizujące średnio rocznie ponad 40 tys. pacjentów oraz Zespół 28 Poradni przyszpitalnych w ramach których opieką ambulatoryjną objętych jest ponad 150 tys. pacjentów rocznie. Ponadto Szpital udziela rocznie średnio 24 tys. porad na SOR, a w opiece ambulatoryjnej- POZ pozostaje populacja ponad 11 tyś. pacjentów, którym rocznie udzielane są średnio ponad 50 tyś. porad. Szpital obsługuje także średnio 12 tys. pacjentów komercyjnych rocznie, którym rocznie udzielane są średnio ponad 6 tys. procedur medycznych.

Opis stanowiska:

  • pomoc niesamodzielnym pacjentom oddziału w zakresie czynności życiowych takich jak spożywanie posiłków, czynności higieniczne
  • pomoc pacjentom oddziału w wykonywaniu zleconych badań i zabiegów (transport pacjenta, pomoc pacjentowi podczas badania)
  • stały monitoring osób niesamodzielnych, rozpoznawanie ich potrzeb i problemów oraz pomoc w ich zaspokajaniu i rozwiązywaniu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie + dyplom potwierdzający kwalifikacje opiekuna medycznego
  • mile widziane (nie wymagane) doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • kursy i szkolenia tematyczne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus dodatki
  • miłą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne