Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun medyczny - Opiekun Osób Starszych

Brilliant Personaldienste GmbH

11 00016 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 150
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Opieka osób starszych oraz chorych

  • Pomoc w czynnościach dnia codziennego

  • Dbanie o higienę osobista osób starszych oraz pacjentów

  • Samodzielna organizacja swojej pracy

Nasze wymagania

  • Minimum doświadczenie roczne w opiece

  • Mile widziane lecz nie konieczne: Szkolenie pielęgniarskie lub opieki osób starszych

  • Uznany zawód lub certyfikaty niemieckie maja dodatkowy wpływ na zarobki

  • Język niemiecki minimum komunikatywny

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Ważne szczepienie COVID-19

To oferujemy

  • Niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony

  • Zapewnione zakwaterowanie jednoosobowe w dobrym standardzie

  • Godziwe zarobki oraz system diet

  • Możliwe nadgodziny dodatkowo płatne

  • Wsparcie koordynatora w języku polskim

  • Dodatki świąteczne oraz urlopowe

  • Płatny urlop 24-30 dni w roku

  • Ubrania robocze lub zwrot za koszty ich zakupu

Kontakt:

  • Tel.: +49 261 89968611

  • +49 151 70438744 whatsapp,viber

Brilliant Personaldienste świadczy usługi rekrutacyine w zawodach sektoru opieki i usług medycznych. Są to zawody społeczne, w których należy stawić czoła szczególnym wyzwaniom. Nasi pracownicy pomagają ludziom. Są to bohaterowie dnia codziennego, dla których bardzo ważny jest społeczny charakter ich pracy. Kładziemy nacisk na ten aspekt. A to dlatego, że głęboko w to wierzymy, że tylko kto dobrze czyni, ten jest też dobrze traktowany.

Nasz personel medyczny i pielęgniarski pochodzi z całej Europy, ponieważ właśnie z państw członkowskich wschodniej Europy pochodzą dobrze wykwalifikowane kadry pielęgniarskie. Dodatkowo szkolimy nasz personel. Specjalizacja pomaga nam znaleźć najlepszych pracowników, ponieważ bardzo dokładnie wiemy, jakie kwalifikacje są wymagane.

Pośredniczymy w następujących zawodach społecznych:

Wyspecjalizowane kadry pielęgniarskie oraz asystenci pielęgniarzy, opiekunki i opiekunowie osób starszych i asystenci opiekunów osób starszych, pielęgniarze i pielęgniarki osób chorych oraz asystenci pielęgniarzy osób chorych.

Przewiń do profilu firmy