Oferta pracy

Opiekun obiektu

Zielone Tarasy Sp.z.o.o.O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Kapitałowa Wikana poszukuje kandydatów do obsługi wybudowanych i zarządzanych przez jedną ze spółek z Grupy Kapitałowej nieruchomości mieszkaniowych w Rzeszowie.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Opis stanowiska:

  • wsparcie administracyjne firmy w terenie,
  • udział w organizacji wspólnoty mieszkaniowej,
  • zapewnienie rzetelnej obsługi nieruchomości oraz kontrola prawidłowości wykonywanych usług i serwisów niezbędnych do właściwego jej funkcjonowania,
  • kontrola wykonawców odpowiedzialnych za czystość w obiekcie i na terenie nieruchomości,
  • kontrola gospodarki odpadami przez mieszkańców i firmy serwisujące ,
  • kontrola jakości prac, ich przebiegu i zaawansowania w usuwaniu usterek gwarancyjnych, prowadzenie rejestru,
  • prowadzenie rejestru z podejmowanych działań,
  • pełnienie dyżurów i stały kontakt z mieszkańcami, identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • analiza usterek i zlecanie usuwania awarii,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze budynków mieszkalnych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność, umiejętność rozwiazywania problemów pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa o współpracy)
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • elastyczny czas pracy
 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie spółka pod firmą: ZIELONE TARASY Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.

Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.) „RODO” wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV, w tym danych osobowych podanych w CV mojego autorstwa, łącznie z wizerunkiem utrwalonym na zdjęciu, w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez ZIELONE TARASY Sp. z o.o. do czasu odwołania zgody.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy