Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun/Opiekunka dla dzieci w autobusie szkolnym

American Community Association Ambasada Amerykańska

22,00 brutto / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

AMERICAN COMMUNITY ASSOCIATION, Embassy of the United States of America in Warsaw poszukuje dodatkowego opiekuna/opiekunki dla dzieci w autobusie szkolnym.

Zakres obowiązków:

Sprawowanie opieki nad uczniami, zapewniając im bezpieczeństwo od chwili wejścia do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia autobusu przez ucznia w jego miejscu zamieszkania.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2

  • Punktualność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Praca według ściśle określonego grafiku

  • Dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach: 14:00 – 17:00 oraz w wyjątkowych sytuacjach w godzinach: 7:00 – 9:30

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Pracę w zgranym zespole

  • Wynagrodzenie w wysokości 22.00 brutto za godzinę

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.