Logo Pracuj.pl

Opiekun/Opiekunka osób starszych

PM24 CARE EU sp. z o.o. SPÓŁKA JAWNAO firmie

5 500–12 399
brutto / mies.
  • Iława
    Iława, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie opieki i wsparcia osobom starszym w Niemczech w codziennych czynnościach, takich jak ubieranie się, mycie, jedzenie i picie.
  • Pomoc przy przyjmowaniu leków i dbanie o ich regularność.
  • Organizacja i nadzór nad codziennymi aktywnościami, takimi jak spacery, wizyty u lekarza, czy wycieczki.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podopiecznym.
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, w tym przygotowywanie posiłków i utrzymanie czystości w domu.
  • Utrzymywanie kontaktu z rodziną i lekarzem podopiecznego w celu zapewnienia właściwej opieki.
  • Dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie podopiecznych, w tym podawanie im posiłków zgodnie z dieta.
  • Zgłaszanie wszelkich problemów zdrowotnych i niestandardowych sytuacji lekarzowi lub rodzinie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w opiece nad Osobami Starszymi (zawodowe, rodzinne, życiowe)
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywanie obowiązków
  • Empatia, cierpliwość oraz poszanowanie godności seniorów.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B - ale nie jest to wymóg konieczny

To oferujemy

  • Szkolenia z zakresu opieki
  • Dodatkowe bonusy, wyjedź w okresie letnim i otrzymaj dodatkowe 500EURO
  • Naukę języka niemieckiego z lektorem stacjonarnie lub online
  • Transport zapewniony przez firmę w dwie strony
  • Wyżywienie
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

O nas

Jesteśmy liderem na rynku od 19 lat. Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec i Polski. Poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów z Polski, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 52 tys. opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem.

Opiekun/Opiekunka osób starszych, Iława