Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun/Opiekunka Osób Starszych lub Niesamodzielnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GoldCare to firma świadcząca usługi opiekuńcze na wysokim poziomie dla osób starszych, przewlekle chorych i osób z niepełnosprawnościami. Zdajemy sobie sprawę, że dla osób zainteresowanych naszą ofertą najważniejszą kwestią jest szczęście ich najbliższych, dlatego każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo, każdy jest dla nas tak samo ważny i każdemu służymy pomocą, gdy tylko nas potrzebuje.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

    Zadania:

    • opieka nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi
    • zlecenia godzinowe lub całodobowe
    Gwarantujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
    • opłacanie wszystkich niezbędnych składek, w tym także ZUS
    • elastyczny czas pracy dopasowany do możliwości pracownika
    • wsparcie koordynatora
    • stały rozwój i zwiększanie swoich kompetencji przy pomocy systemu szkoleń i warsztatów organizowanych dla personelu firmy
    • udział w projektach Unijnych gwarantujących dalsze zatrudnienie
    • po okresie próbnym możliwość zmiany umowy na umowę o prace.
    Wymagania:
    • wysokie poczucie odpowiedzialności, empatii, cierpliwości
    • punktualność
    • mile widziane wykształcenie kierunkowe - opiekun medyczny lub ukończony kurs dla opiekunów osób starszych
    • mile widziane osoby z niepełnosprawnościami, które nie wykluczają bycia opiekunem,
    • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
    Dodatkowy atut:
    • doświadczenie zawodowe w pracy z osobami starszymi, wolontariat,
    • dyspozycyjność, mobilność, referencje,
    • doświadczenie w pracy z osobami z demencją , chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.