Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun / Opiekunka osób starszych

power jobs GmbH

16 00022 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienie w profesjonalnej firmie z ugruntowana pozycja na rynku zachęcamy do kontaktu! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stale wsparcie polskojęzycznych koordynatorów oraz wiele ciekawych miejsc pracy!

  • SZUKASZ PRACY JAKO OPIEKUN / OPIEKUNKA OSOB STARSZYCH W DOMACH SENIORA W NIEMCZECH? ZGŁOŚ SIE DO NAS!

Nasze wymagania

  • Doświadczenie ( w idealnym przypadku również wyksztalcenie ) w pracy jako opiekun / opiekunka osób starszych przy:

  • opiece ogólnej jak np.: higiena, ubieranie, wstawanie, siadanie, podawanie posiłków, spacery

  • pielęgnacji obłożnie chorych lub np. osób z demencja

  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

  • Minimum średnia znajomość języka niemieckiego,

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony

  • atrakcyjna stawkę godzinowa

  • dzienna dieta na pokrycie kosztów zakwaterowania lub miejsca pracy z zagwarantowanym zakwaterowaniem

  • cotygodniowe zaliczki na opłatę kosztów zakwaterowania

  • urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy od 24 do 30 dni

  • gratyfikacje bożonarodzeniowa i urlopowa

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • organizacje zakwaterowania

POWER JOBS działa od 20 lat na niemieckim rynku. Zatrudniamy fachowców z krajów Unii Europejskiej i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o prace na czas nieokreślony, maja dostęp do świadczeń socjalnych i wysyłani są do pracy wyłącznie do sprawdzonych firm.

Przewiń do profilu firmy