Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun / Opiekunka osób starszych

IDPSOLUTIONS DIANA PIWOWAR-STANISLAVCHUK

68,00 brutto / godz.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • – czynności higieniczno-pielęgnacyjne

  • – pomoc domowa, zakupy, gotowanie, wspólne przygotowanie posiłków

  • – wspólne spacery, rozmowy, aktywności kulturalne

  • – towarzyszenie przy wizytach u lekarza, u rodziny

  • – utrzymanie mobilności pacjenta, profilaktyka

Nasze wymagania

  • – doświadczenia na podobnym stanowisku bądź w opiece 24h

  • – prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)

  • – komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • – znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym

To oferujemy

  • zarobki 14,50 euro brutto/h

  • dodatkowo płatne niedziele i święta, dodatki za dużą liczbę przepracowanych godzin

  • legalne i stabilne warunki zatrudnienia w niemieckiej firmie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia socjalne)

  • mieszkanie służbowe

  • samochód służbowy

  • 25 dni urlopu

  • pakiet szkoleń podnoszący kwalifikacje w zawodzie opiekunki

  • zorganizowany i otwarty na współpracę zespół

  • wsparcie od kadry i pracowników

O nas

Dla naszego klienta firmy Actiovita Rhein-Main poszukujemy kandatek na opiekunki.