Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu opieki seniora

Sanapol - Personal GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Podawanie lekarstw zgodnie z kartoteka,

  • Podawanie posiłków,

  • Wykonywanie zleceń według obowiązujących wymagań,

  • Wspieranie aktywności ruchowej pacjentów,

  • Kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, poziomu cukru we krwi, temperatury, itp.,

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących higieny.

Nasze wymagania

  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,

  • Zamiłowanie i potencjał do pracy w roli opiekuna,

  • Gotowość podjęcia pracy na co najmniej 2-3 m-ce.

To oferujemy

  • Darmowe koszty podroży

  • Opiekę i wsparcie polskojęzycznego koordynatora,

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Zatrudnienie w wybranych placówkach opieki,

  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,

  • Atrakcyjne zarobki: od 1900 - 2400 Euro netto/ na rękę / m-c , z kwalifikacja zawodowa dużo więcej,

  • Rożnego rodzaju premie, zaliczki,

  • Ubezpieczenie zdrowotne na terytorium unii europejskiej,

  • Długotrwała prace z możliwością na przejecie przez zleceniodawcę / domu opieki, itp.,

  • Możliwość legalizacji certyfikatów zawodowych w Niemczech,

  • Dodatkowa premia za polecenie nowych pracowników,

  • Bezpłatne ubrania pracownicze (odzież medyczna),

  • Nadgodziny płatne dodatkowo,

  • płatnych 25 dni urlopu rocznie,0

  • Wynagrodzenie Od 1900 € do 2400 €.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

Praca na terenie całych Niemiec, od zaraz jak i również w późniejszych terminach,

Rodzaj współpracy: Umowa o pracę,

Wymiar pracy: Pełen, 8 godzin dziennej pracy,

Wymagany język niemiecki: Komunikatywny,

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie podania o pracę / CV / najważniejsze świadectwo-/a za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Kontakt telefonicznie od poniedziałku do piątku od godz. 08:00 do 17:00 .

Tel. 0049 711 477 45 250

www.sanapol.de

Naszą podstawową usługą jest zatrudnianie personelu pielęgniarskiego, jak i opiekunczego.

Jedną z naszych kompetencji jest rekrutacja odpowiedniego personelu, co pozwala zaoszczędzić czasochłonne procesy selekcji personelu.

Przewiń do profilu firmy