Logo Pracuj.pl

Opiekun osób starszych

ideale-jobs gmbhO firmie

11 000–15 000
brutto / mies.
  • Kolonia/Berlin/Monachium/Bremen/ Hamburg/Frankfurt/Wiesbaden, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Opieka osob starszych oraz chorych
  • Komunikacja w jezyku niemieckim
  • Pomoc w czynnosciach dnia codziennego
  • Dbanie o higiene osobista osob starszych oraz pacjentow
  • Samodzielna organizacja swojej pracy

Nasze wymagania

  • Doswiadczenie w opiece osob starszych
  • Jezyk niemiecki minimum komunikatywny
  • Umiejetnosci pracy zespolowej
  • Wazne i pelne szczepienie przeciw COVID-19

Mile widziane

  • Szkolenie pielegniarskie lub opieki osob starszych
  • Uznany zawod lub certyfikaty niemieckie maja dodatkowy wplyw na zarobki
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Niemiecka umowa o prace na stale
  • Mozliwosci rozwoju oraz dalszego ksztalcenia
  • Zapewnione zakwaterowanie jednoosobowe w dobrym standardzie
  • Godziwe zarobki oraz system dodatkowych diet
  • Platne nadgodziny
  • Dodatki swiateczne oraz urlopowe
  • Platny urlop 24-30 dni w roku
  • Ubrania robocze lub zwrot za koszty ich zakupu
  • Wsparcie koordynatora w jezyku polskim

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Ideale-Jobs-GmbH Koblenz, od ponad 15 lat dostarczamy wykwalifikowanych pracownikowi na rynek niemiecki.

Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę z szerokimi perspektywami rozwoju.

Swiadczymy usługi rekrutacyine w zawodach sektoru opieki i usług medycznych. Są to zawody społeczne, w których należy stawić czoła szczególnym wyzwaniom.

Pośredniczymy w następujących zawodach:

Wyspecjalizowane kadry pielęgniarskie oraz asystenci pielęgniarzy, opiekunki i opiekunowie osób starszych i asystenci opiekunów osób starszych, pielęgniarze i pielęgniarki osób chorych oraz asystenci pielęgniarzy osób chorych.

Kontakt: +49261 92176850 lub +4915110822103

Opiekun osób starszych, Kolonia/Berlin/Monachium/Bremen/ Hamburg/Frankfurt/Wiesbaden, Niemcy