Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Osób Starszych w Prywatnym Domu Opieki

WRI INVESTMENT SP.Z O.O. SP. K.

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zygmunta Krasińskiego 7

Sulejówek

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy osobę na stanowisko Opiekuna Osób Starszych

Praca w trybie dyżurów 12 lub 24 h

Nasze wymagania

  • doświadczenia zawodowego oraz odpowiednich kwalifikacji,

  • istnieje także możliwość przyuczenia do zawodu

  • wysokiego poczucia odpowiedzialności

  • poczucia empatii i cierpliwości do osób starszych

  • komunikatywności

  • chęci do pracy

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę

  • niezbędny sprzęt do pracy

  • ubiór pracowniczy

  • wyżywienie

  • bardzo dobry dojazd - blisko stacji SKM Sulejówek- Miłosna

  • dyżury 12h lub 24h

O nas

Pałac dla Seniora w Sulejówku pod Warszawą to nowo-otwarty, nowoczesny i doskonale wyposażony Dom Opieki.

Jest to miejsce z całodobową opieką medyczną dla osób starszych i wymagających uwagi. Oferujemy naszym podoopiecznym m.in. szeroki wachlarz zajęć terapeutycznych- rehabilitację, zajęcia grupowe, zajęcia ruchowe, mamy własny salonik fryzjerski, własną - dobrze wyposażoną kuchnię, w której nasi kucharze przygotowują pyszne posiłki dla wszystkich pensjonariuszy oraz pracowników.

Pałac dla Seniora to elegancki obiekt z dużym ogrodem, posiadający doskonałe połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy.

Zapewniamy rodzinną, domową atmosferę, która udziela się nie tylko Pansjonariuszom ale także ich rodzinom i wszystkim pracownikom. Dbamy o to, aby każdy w naszym Pałacu czuł się jak "u siebie"