Oferta pracy

Opiekun partnera biznesowego

Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

4 7005 500 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,

  • przygotowywanie aneksów do umów z partnerami biznesowymi,

  • dbanie o poprawność rozliczeń z partnerami, w tym zgodność stawek podatkowych VAT,

  • wsparcie telefoniczne, mailowe oraz bezpośrednie partnerów,

  • weryfikacja opinii, jakości usług oferowanych przez partnerów i reklamacji od klientów,

  • ustalanie akcji promocyjnych z partnerami,

  • weryfikacja ofert produktowych widniejących na stronie firmy,

  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze klientów (lub na stanowisku Account manager),

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • sumienność, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane

  • prawo jazdy.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B - w zależności od preferencji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę przy nietuzinkowym i szybko rozwijającym się projekcie o międzynarodowym zasięgu,

  • możliwość całkowitej pracy zdalnej lub w bezpiecznych warunkach w naszym biurowym domu z ogrodem na warszawskim Żoliborzu,

  • elastyczne godziny pracy,

  • zniżki pracownicze na zakupy naszych prezentów,

  • możliwość testowania wyjątkowych prezentów podczas integracji,

  • po okresie próbnym dofinansowanie do opieki medycznej (Allianz), karty sportowej (FitProfit lub MultiSport), karty MultiLife (m.in. dostęp do ćwiczeń, kreatora diet, darmowe przejazdy Veturilo, szkolenia na platformie Leanovatika, eTutor, Legimi), lekcji z lektorem j. angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

Wyjątkowy Prezent od prawie 15 lat oferuje prezenty w formie przeżyć jak np. Skok ze Spadochronem, Jazda Ferrari czy Kolacja w Ciemności. W ofercie posiadamy ponad 7000 wariantów niezwykłych prezentów. Nasza sieć sklepów liczy już ponad 50 punktów w Galeriach Handlowych w całej Polsce, a portal internetowy www.wyjatkowyprezent.pl odwiedza rocznie 3 mln klientów. Dajemy ludziom radość, inspirację, odciągamy od rutyny. Wierzymy, że świat może być lepszym miejscem, w którym wręczane prezenty zapadają w pamięć, zamiast cieszyć jedynie oko. Jeśli również w to wierzysz, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy