Oferta pracy

Opiekun Produktu Akcesoria Porsche

Volkswagen Group PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Poznań

Poszukujemy kandydatów do Marki Porsche:

Opiekun Produktu Akcesoria PorscheNumer ref.: Zatrudnienie przez firmę zewnętrzną

/zadania/

  • Wdrażanie strategii centralnej Porsche AG oraz kreowanie elementów strategii lokalnej dla podległego asortymentu Porsche Drivers Selection (PDS) oraz Porsche Tequipment (TEQ)
  • Kreowanie akcji sprzedażowych akcesoriów oraz nadzór nad stanem magazynowym podległego asortymentu (dostępność, głębokość zapasu)
  • Szkolenia produktowe PDS/TEQ: organizacja, prezentacje, materiały dla uczestników, testy wiedzy
  • Zarządzanie i administrowanie zawartością sklepu on-line Porsche: aktualność prezentowanego asortymentu, aktualność cen, komunikacja ofert specjalnych. Nadzór nad zmianami w funkcjonalności sklepu on-line
  • Wyznaczanie i współtworzenie celów zakupowych dla dealerów oraz bieżącą analiza i monitoring realizacji
  • Motywowanie personelu sieci dealerskiej Porsche. Weryfikacja spełniania standardów producenta (wyposażenie, ekspozycja)
  • Koordynacja procesów gwarancyjnych i reklamacyjnych zgłaszanych przez Dealerów dla podległego asortymentu. Administrowanie reklamacjami na linii Dealer - VGP - Porsche AG

/oczekiwania/

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania produktem
  • Wykształcenie wyższe
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Kreatywność i innowacyjność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Otwartość na innych, umiejętność współpracy z różnorodnymi zespołami
  • Znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

/korzyści/

zatrudnienie w oparciu o umowę
o pracę na czas określony
12 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony

możliwość pracy zdalnej

szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej

karta Multisport

praca z pasjonatami motoryzacji
w międzynarodowej organizacji
Jesteśmy częścią Volkswagen Group Polska.
Jesteśmy zespołem. Jesteśmy Porsche. Jesteśmy odważni. Walczymy jak sportowcy.
Tworzymy reguły gry. I nigdy nie przestajemy. To nas definiuje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy