Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun produktu E-commerce

EMAKO.PLO firmie

EMAKO.PL

Tadeusza Kościuszki 29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • korekta opisów produktów

  • wprowadzanie dodatkowych filtrów i parametrów

  • dodawanie kolekcji i aranżacji produktowych

  • optymalizacja pod kątem SEO

  • dbanie o wizualną część dotyczącą karty towaru

  • współpraca z copywriterami

  • monitoring rynku

  • analiza wdrażania produktu do sprzedaży na różnych kanałach

  • pomoc w analizie nowo wprowadzanego asortymentu i rozbudowy kategorii sklepu

Nasze wymagania

  • zaangażowania

  • lekkiego pióra

  • znajomości języka korzyści

  • dobrej znajomości języka angielskiego, inny język obcy będzie dodatkowym atutem

  • znajomości pakietu MS Office

  • komunikatywności, samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy własnej i zaangażowania

  • analitycznego podejścia do powierzonych zadań

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od wyników Twojej pracy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w pełnym wymiarze godzin)

  • możliwość poznania najnowszych narzędzi

  • szerokie doświadczenie w marketingu internetowym

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze i w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju osobistego

  • etat w pełnym wymiarze

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie w przedziale: 3500 - 5500 zł brutto miesięcznie

  • premie

  • catering

  • kartę Multisport

  • dofinansowanie wakacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa zdalna

4

Zatrudnienie