Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Regionu Polska Północno-Wschodnia

AS-PL Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AS-PL Sp. z o.o.

AS-PL Sp. z o.o. jest europejskim przedsiębiorstwem prężnie działającym w branży rozruszników i alternatorów. Firma została założona w Gdańsku w 1992 roku jako Auto-Starter.

Obecnie Spółka zatrudnia ponad 290 osobową profesjonalną kadrę wykwalifikowanych pracowników.

Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do około 100 krajów na całym świecie sprawia, że Spółka znajduje się w czołówce wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów.

Miejsce pracy: Polska Północno – Wschodnia

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie firmy i budowanie pozytywnego wizerunku AS-PL
  • utrzymywanie kontaktu i budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami
  • samodzielna praca w terenie
  • pomoc aktywnym klientom w rozwiązywaniu bieżących spraw
  • monitoring i analiza rynku
  • udział w eventach organizowanych przez przedstawicieli AS-PL
  • raportowanie pracy w CRM

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka jako atut
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B - aktywny kierowca

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie, składające się z podstawy i premii kwartalnej
  • narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód
  • prywatny pakiet medyczny
  • dofinansowanie karty Multisport
  • dofinansowanie wczasów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne