Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Opiekun Sali Sprzedaży

NEONET S.A.

19,70 brutto / godz.
  • Żary

    Żary, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • pomoc całej załodze, czyli Doradcom Klienta i Kierownikowi Sklepu w realizacji bieżących zadań wspierających funkcjonowanie sklepu

  • pomoc w przyjęciu i rozładunku towaru, umieszczanie go na półkach zgodnie z obowiązującymi standardami firmy

  • umieszczanie odpowiednich cenówek przy produktach na półkach

  • utrzymanie w sklepie czystości i porządku

Nasze wymagania

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • łatwość w nawiązywaniu relacji

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność do pracy min. 100h w miesiącu i więcej

To oferujemy

  • pracę na umowę zlecenie w czwartym kwartale roku 2022

  • wynagrodzenie 19,70 zł brutto/h

  • wdrożenie do zadań

  • możliwość przedłużenia pracy po zakończeniu zlecenia, w zależności od przebiegu współpracy oraz dostępnych wakatów

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

NEONET S.A.

W związku z ogólnopolską akcją dotrudnień w sieci Neonet w czwartym kwartale 2022 roku, poszukujemy Opiekunów Sali Sprzedaży, którzy zasilą nasze zespoły w najbardziej dla nas pracowitym okresie w roku 😊

Przewiń do profilu firmy