Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Opiekun sklepów internetowych

Lobos - BiurosystemO firmie

Lobos - Biurosystem

Mieczysława Medweckiego 17

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie operacyjne obszaru e-commerce w firmie: e-sklepy, Ceneo i innych platformach sprzedażowych takich jak np. Allegro

  • zarządzanie i konfiguracja e-sklepów

  • zarządzanie treścią oraz dbanie o aktualizacje stron internetowych

  • monitoring rynku

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie działań online

  • analiza i optymalizacja reklam w kanale online (Google Ads, Allegro Ads)

  • tworzenie raportów i analiz

  • wsparcie techniczne klientów

Nasze wymagania

  • kilkuletnie, poparte sukcesami, doświadczenie związane ze sprzedażą i marketingiem w branży e-commerce

  • znajomość HTML i CSS

  • kreatywność i elastyczność

  • umiejętność pracy w zespole

  • biegła znajomość narzędzi analitycznych stosowanych w sprzedaży i marketingu e-commerce

  • umiejętność tworzenia raportów i wyciągania wniosków

  • decyzyjność, samodzielność i odpowiedzialność w rozwiązywaniu problemów

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy w zakresie obsługi programów ERP, CRM itp.