Oferta pracy

Opiekun Sklepu Internetowego

MERINGER Sp. z o.o.O firmie

2 8003 800 brutto / mies.

MERINGER Sp. z o.o.

Dobrzecka 95

Kalisz

MERINGER – od 13 lat rozwijający na rynku wyrobów medycznych jednorazowego użytku – chętnie porozmawia z ambitnymi osobami na temat rekrutacji na stanowisko:

OPIEKUN SKLEPU INTERNETOWEGO

TWOJE KORZYŚCI Z PRACY NA TYM STANOWISKU:

  1. Pracujesz pon. – pt. 9.00-17.00 – masz czas na życie prywatne, naukę czy pasje
  2. Umowa o pracę po okresie próbnym, 2800-3800 brutto za miesiąc – żyjesz na dobrym poziomie i planujesz przyszłość
  3. Masz wsparcie Przełożonego i Zespołu już od pierwszych minut pracy – szybko się wdrażasz i osiągasz wyniki, otrzymujesz premie
  4. Rozwijasz się i uczysz od najlepszych – Twoje wyniki zapewniają Ci coraz lepsze wynagrodzenie

TWOJE CODZIENNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  1. Obsługujesz sklep internetowy w zakresie umieszczania produktów, zdjęć, opisów
  2. Samodzielnie zajmujesz się projektami sprzedażowymi na serwisach aukcyjnych.
  3. Zajmujesz się płatnościami, reklamacjami
  4. Codziennie obsługujesz Klientów sklepu i serwisów aukcyjnych, odpowiadasz na ich pytania, procesujesz zamówienia - stale doskonalisz swoje kompetencje

TWOJE CECHY GWARANTUJĄCE SUKCES W TEJ PRACY:

  1. Gotowość do pracy stacjonarnie w biurze w Kaliszu
  2. Doświadczenie w prowadzeniu/obsłudze sklepu internetowego
  3. Znajomość działania serwisów aukcyjnych
  4. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne
  5. Przydatna będzie znajomość html
  6. Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  7. Umiejętność stawiania sobie ambitnych celów i dążenie do ich osiągnięcia
  8. Chęć rozwoju i nauki od najlepszych

Klikasz w APLIKUJ i masz wymarzoną pracę!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy