Opiekun Ubezpieczeń Grupowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Szukamy osoby do wsparcia zespołu w następujących zadaniach:

    • obsługa procesu zawarcia ubezpieczenia i wystawianie polis i świadectw,
    • obsługa ubezpieczenia,
    • kontrola poprawności informacji zawartych w dokumentacji ubezpieczeniowej,
    • współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
    • obsługa systemów.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze finansowym,
    • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
    • wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne,
    • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • Zdolność budowania relacji w każdym środowisku biznesowym,
    • elastyczność i umiejętność dopasowania się do zmieniających warunków rynkowych,
    • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań.

    Co oferujemy:

    • współpracę opartą o umowę zlecenie z perspektywą dalszego rozwoju,
    • przestrzeń do poszerzenia kompetencji merytorycznych,
    • nieformalną i koleżeńską atmosferę.

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w biurze głównym AXA
    przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.

    AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy pozytywnie nastawieni stawiają czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy - PO PIERWSZE KLIENT, PRAWOŚĆ, ODWAGA, ONE AXA - za które cenią nas nasi Klienci.

    bottom