Oferta pracy

Opiekun Użytkownika / Moderator

ZnanyLekarz Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy Opiekuna Użytkownika, który wesprze dział User Care. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Nasz User Care team to zespół opiekunów, którzy realnie troszczą się o użytkowników serwisu ZnanyLekarz. Jak to robimy? Dowiesz się z artykułu managerki tego teamu i tekstu młodszej specjalistki w tym zespole :)

Nasza firma oferuje produkt, który upraszcza zarządzanie gabinetem lekarskim i rozszerza możliwości dotarcia do nowych pacjentów, dlatego praca z nim jest taka przyjemna!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Moderowanie opinii od pacjentów - wszystkie publikowane w serwisie opinie są szczegółowo sprawdzane pod względem formy przekazu, dlatego opiniom w serwisie można ufać :)
  • Dbanie o jakość publikowanych danych - nim profil pojawi się w naszym serwisie, sprawdzamy kwalifikacje danej osoby, bo bardzo nam zależy, by pacjenci czuli się bezpiecznie i mogli korzystać z usług wiarygodnych ekspertów.
  • Korespondencja mailowa z Użytkownikami w zakresie funkcjonalności serwisu - chcemy, żeby użytkownik czuł, że może liczyć na naszą pomoc i żeby wiedział, że rozmawia z człowiekiem, a nie botem :)

Jeśli więc:

  • masz doświadczenie w emailowej obsłudze klienta (nawet 6-miesięczne jest dla nas ok!),
  • potrafisz pisać (w języku polskim) w sposób zrozumiały, logiczny i poprawny językowo...
  • ... ale język angielski też nie jest dla Ciebie problemem (poziom B1/B2)
  • lubisz pomagać innym i rozwiązywać ich problemy,
  • jesteś dobrze zorganizowaną osobą, która lubi powtarzalną i uporządkowaną pracę,
  • cierpliwość i zaangażowanie to Twoje zalety,
  • cechuje Cię empatia, ale stanowczość i asertywność nie są Ci obce

i dodatkowo cenisz sobie spokój, a praca w skupieniu z komputerem to Twój żywioł... to dołącz do naszego zespołu!

Co zapewnimy?

  • umowę o pracę, zlecenie lub B2B (okres próbny 3msc, potem czas nieokreślony),
  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj.
  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,
  • w znacznej mierze pracę zdalną,
  • realny rozwój - organizujemy szkolenia wewnętrzne, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda #znanyodkuchni koniecznie zajrzyj na Facebooka i Instagrama.

Musisz wiedzieć, że w naszej pracy kierujemy się głównie
3 wartościami:

People first

Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)

Ownership

Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każdy Opiekun ma pod swoimi skrzydłami portfel klientów, z którymi buduje relacje, wspiera i doradza według własnego pomysłu.

Flexibility

Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!
Jeśli dotarłeś do tego miejsca, nie masz innego wyjścia, niż kliknąć Aplikuj i podesłać nam namiastkę siebie w formie CV. Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prosimy, o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Ogłoszenie archiwalne