Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun w żłobku Montessori

MARIOLA PETELEWICZ BAZA MONTESSORI

3 3004 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • lubisz pracę z dziećmi , chętnie się uczysz,

  • masz zdolności organizacyjne i można na Tobie polegać,

  • lubisz samodzielnie planować swój czas pracy,

  • cenisz sobie współpracę zespołową w miłej atmosferze,

  • lubisz ludzi, cieszy Cię kontakt z nimi

  • to Twoje miejsce pracy jest właśnie u nas!

  • Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • opieka i prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 1-3 lata,

  • realizowanie programu dydaktycznego,

  • projektowanie scenariuszy zajęć i przygotowywanie materiałów lub innych wykorzystywanych pomocy,

  • opieka nad powierzonymi przez placówkę narzędziami i pomocami edukacyjnymi,

  • udział w spotkaniach rady pedagogicznej oraz przygotowywanie opinii o podopiecznych

  • stały kontakt z rodzicami podopiecznych,

  • reagowanie na sytuacje trudne i nieprzewidziane,

  • współtworzenie wizerunku placówki.

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego,

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy metodą Montessori,

  • mile widziana będzie znajomość i otwartość na alternatywne metody nauczania,

  • gotowości do rozwijania swoich kompetencji zawodowych,

  • wysokiego poziomu kultury osobistej i nastawienia na współpracę z ludźmi.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki tj. pomiędzy 7:30 a 17:30,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające poziom Twojego doświadczenia i kwalifikacji,

  • finansowane lub współfinansowane szkolenia kompetencyjne - wewnętrzne i zewnętrzne - rozwijające Twoje kompetencje np. w zakresie NVC, metody Montessori, form aktywizujących,

  • metod relaksacyjnych,

  • wspierających pracę z dzieckiem,

  • komunikacji z rodzicem itp.,

  • współpracę z otwartymi ludźmi w atmosferze inspiracji, szacunku, wspólnego celu, rozwoju.

  • Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

O nas

Poszukujemy Pracownika dla Bazy Montessori - kameralnej placówki edukacyjnej obejmującej przedszkole i żłobek, wykorzystujące w swojej pracy m.in. metodę Montessori oraz Porozumienie Bez Przemocy (NVC). Placówka tworzy miejsce bliskie dzieciom, rodzicom i nauczycielom, gdzie podstawą jest szacunek do dziecka jako odrębnej istoty ludzkiej, mającej swoje potrzeby, pragnienia i indywidualny plan rozwoju. Obecnie placówka poszukuje osoby, która z pasją i zaangażowaniem obejmie stanowisko Opiekuna w złobku