Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun/ opiekunka klienta ze znajomością języka niemieckiego

  • Lizbona, Portugalia
  • Specjalista
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Pracuj tam gdzie inni latają na wakacje!

Dla światowego lidera na rynku usług outsourcingu w zakresie zarządzania relacjami z klientem poszukujemy:

Miejsce pracy: Lizbona
Region: Portugalia

www.arbeiten-wo-andere-urlaub-machen.com

Opis stanowiska

  • Pierwszy kontakt z kilientem w formie pisemnej oraz telefonicznej
  • Zróżnicowane zadania w dziedzinie obsługi klienta
  • W zależności od zleceniodawcy praca w różnych branżach, jak np. obsługa klienta przy rezerwacji usług, wsparcie w sprawach dotyczących transakcji płatniczych i zarządzanie zmianami.

Co oferujemy

  • Nowy kraj, nowa praca, nowi koledzy. Na początek dużo spraw, na których trzeba się skupić. Dlatego zatroszczymy się o całą resztę, jak mieszkanie w Lizbonie wraz z serwisem sprzątającym.
  • Raz w roku fundujemy lot do kraju, w celu odwiedzenia rodziny i zwracamy pozostałe koszty  podróży
  • Zróżnicowana i bezpłatna oferta spędzania wolnego czasu taka jak bezpłatne zajęcia sportowe oraz kursy języka portugalskiego, aby lepiej poznać kraj i obyczaje, zniżki do restauracji
  • Zdrowi pracownicy to zadowoleni pracownicy. U nas już od pierwszego dnia pracy oferujemy państwowe ubezpieczenie zdrowotne, które po 6 miesiącach pracy zostanie rozszerzone o prywatną opiekę zdrowotną
  • Po intensywnym szkoleniu i etapie dostosowania się do nowej pracy oferujemy możliwość udziału w licznych formach dalszego kształcenia oraz kontynuowania międzynarodowej kariery w środowisku wielokulturowym
  • Opłacimy Ci mieszkanie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w Euro)
  • Dofinansowanie do posiłków

Wymagania

  • Znajomości języka niemieckiego (Poziom C1 lub C2) oraz podstawowej znajomości języka angielskiego liczy się dla nas wyłącznie osobowość, a nie dyplomy
  • Obywatelstwo kraju UE lub alternatywnie pozwolenie na pracę w Portugalii
  • Otwarty i komunikatywny sposób bycia
  • Gotowość do życia i pracy w Lizbonie przez co najmniej 12 miesięcy
  • Umiejętności pracy zespołowej oraz dobrej obsługi komputera.
Jeśli chcecie Państwo aplikować, prosimy o przesłanie pełnego życiorysu
(Nie zapomnijcie Państwo o podaniu numeru telefonu)

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stroniewww.arbeiten-wo-andere-urlaub-machen.com

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się