Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun/ opiekunka klienta ze znajomością języka niemieckiego

  • Lizbona, Portugalia
  • Specjalista
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pracuj tam gdzie inni latają na wakacje!

    Dla światowego lidera na rynku usług outsourcingu w zakresie zarządzania relacjami z klientem poszukujemy:

    Miejsce pracy: Lizbona
    Region: Portugalia

    www.arbeiten-wo-andere-urlaub-machen.com

    Opis stanowiska

    • Pierwszy kontakt z kilientem w formie pisemnej oraz telefonicznej
    • Zróżnicowane zadania w dziedzinie obsługi klienta
    • W zależności od zleceniodawcy praca w różnych branżach, jak np. obsługa klienta przy rezerwacji usług, wsparcie w sprawach dotyczących transakcji płatniczych i zarządzanie zmianami.

    Co oferujemy

    • Nowy kraj, nowa praca, nowi koledzy. Na początek dużo spraw, na których trzeba się skupić. Dlatego zatroszczymy się o całą resztę, jak mieszkanie w Lizbonie wraz z serwisem sprzątającym.
    • Raz w roku fundujemy lot do kraju, w celu odwiedzenia rodziny i zwracamy pozostałe koszty  podróży
    • Zróżnicowana i bezpłatna oferta spędzania wolnego czasu taka jak bezpłatne zajęcia sportowe oraz kursy języka portugalskiego, aby lepiej poznać kraj i obyczaje, zniżki do restauracji
    • Zdrowi pracownicy to zadowoleni pracownicy. U nas już od pierwszego dnia pracy oferujemy państwowe ubezpieczenie zdrowotne, które po 6 miesiącach pracy zostanie rozszerzone o prywatną opiekę zdrowotną
    • Po intensywnym szkoleniu i etapie dostosowania się do nowej pracy oferujemy możliwość udziału w licznych formach dalszego kształcenia oraz kontynuowania międzynarodowej kariery w środowisku wielokulturowym
    • Opłacimy Ci mieszkanie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (w Euro)
    • Dofinansowanie do posiłków

    Wymagania

    • Znajomości języka niemieckiego (Poziom C1 lub C2) oraz podstawowej znajomości języka angielskiego liczy się dla nas wyłącznie osobowość, a nie dyplomy
    • Obywatelstwo kraju UE lub alternatywnie pozwolenie na pracę w Portugalii
    • Otwarty i komunikatywny sposób bycia
    • Gotowość do życia i pracy w Lizbonie przez co najmniej 12 miesięcy
    • Umiejętności pracy zespołowej oraz dobrej obsługi komputera.
    Jeśli chcecie Państwo aplikować, prosimy o przesłanie pełnego życiorysu
    (Nie zapomnijcie Państwo o podaniu numeru telefonu)

    Więcej informacji znajdziecie Państwo na stroniewww.arbeiten-wo-andere-urlaub-machen.com

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej