Ta oferta pracy jest nieaktualna od 511 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun/-ka Osób Starszych

  • Oxford, Wielka Brytania
  • Pracownik fizyczny
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2016-12-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Acquire Care jest niezależną firmą z siedzibą w Oksfordzie dostarczającą szeroki zakres usług pielęgnacyjnych i opiekuńczych. Pomoc i przyjazne nastawienie oraz skuteczność to nasze podstawowe cechy, które pozwalają zapewnić satysfakcję zarówno klientom jak i pracownikom. Szukamy ludzi nowych, otwartych na współpracę, chcących służyć innym w pogodnej jesieni ich życia.

    Miejsce pracy: Oxford

    Region: Wielka Brytania

    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Praca polega na udzielaniu pomocy starszym ludziom w ich życiu codziennym, higienie osobistej, ubiorze, żywieniu oraz utrzymaniu porządku w domu. Chcielibyśmy, aby opiekunowie przynosili do domów naszych klientów ciepło, pogodę ducha oraz życzliwość.

    Wymagania:

    • ważny paszport,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • prawo jazdy

    Oferujemy:

    • 8 GBP brutto na godzinę,
    • stałą ilość godzin (40-48 godzin tygodniowo) z możliwością nadgodzin,
    • płatny urlop (28 dni rocznie),
    • samochód służbowy oraz opłacone paliwo,
    • szkolenie opłacone przez pracodawcę,
    • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
    • pracę w przyjaznym otoczeniu,
    • rozwój osobisty.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji proces
    ów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Acquire Care Ltd z siedzibą w Oksfordzie."