Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekunka do żłobka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Niepubliczne Przedszkole Słoneczna Kraina

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Opieka nad dziećmi do lat 3.

Oczekujemy:

  • posiadania odpowiednich kwalifikacji ( ukończona pedagogika opiekuńczo wychowawcza lub edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna)
  • łatwości nawiązywania kontaktu z dziećmi,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w wyjątkowym otoczeniu Soho Faktory.

Wymagane dokumenty: CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest Danuta Kwaśnik EDUKACJA PLUS FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWA z siedzibą w Radomiu przy ul. Młodzianowskiej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.