Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekunka do żłobka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Niepubliczne Przedszkole Słoneczna Kraina

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Opieka nad dziećmi do lat 3.

    Oczekujemy:

    • posiadania odpowiednich kwalifikacji ( ukończona pedagogika opiekuńczo wychowawcza lub edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna)
    • łatwości nawiązywania kontaktu z dziećmi,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • możliwość awansu zawodowego,
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • pracę w przyjaznej atmosferze w wyjątkowym otoczeniu Soho Faktory.

    Wymagane dokumenty: CV

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Danuta Kwaśnik EDUKACJA PLUS FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWA z siedzibą w Radomiu przy ul. Młodzianowskiej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.