Opiekunka / Opiekun Osób Starszych

  • Surrey, Wielka Brytania
  • Pracownik fizyczny
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 07.01.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 06.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cekal Recruitment Ltd.

    Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która od ponad 5 lat zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci (programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 08321774.

    Miejsce pracy: Surrey
    Numer referencyjny: Live in care
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Zadania:

    • opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego,
    • asystowanie w czynnościach dnia codziennego: higiena osobista, karmienie, ubieranie, przygotowywanie posiłków.

    Wymagania:

    • ważny paszport lub prawo jazdy - warunek konieczny,
    • dobra znajomość języka angielskiego - koniecznie,
    • umiejętność gotowania, przygotowywania posiłków,
    • bardzo dobre zrozumienie roli opiekunki/opiekuna osoby starszej.

    Oferujemy:

    • aktulaną stawkę: 445 GBP – 534 GBP brutto tygodniowo (minimalne wynagrodzenie 400 GBP netto/tydzień),
    • darmowe wyżywienie oraz zakwaterowanie podczas pracy
    • pracę w systemie 4 do 6 tygodni a następnie 1 do 2 tygodni przerwy, ewentualnie jeśli pracownik preferuje pracę w systemie 8 tygodni, następnie dłuższa przerwa, jest też taka możliwość,
    • 3-dniowe szkolenie podczas którego pracownik mieszka za DARMO w firmowym mieszkaniu,
    • nie wymagany jest powrót do Polski – pracę rozpoczyna się zazwyczaj w kilka dni po zakończeniu szkolenia, a w czasie oczekiwania na zlecenie mieszka się za DARMO w firmowych mieszkaniu,
    • pomoc przy otwarciu konta bankowego oraz NIN.
    Przypominamy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami (prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.