Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekunka w domu podopiecznego z językiem angielskim - Live-in carer

  • Greater London, Buckinghamshire, Wielka Brytania
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 26.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PBSG LIMITED sp.k.

    PBSG Limited (KRAZ 18735) to sprawdzona agencja będąca częścią grupy PBSG Limited z siedzibą główną w Londynie. Firma działa na rynku od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

    Obecnie dla swojego klienta, wielokrotnie nagradzanej firmy z branży opiekuńczej w Wielkiej Brytanii, szukamy:

    Miejsce pracy: Greater London, Buckinghamshire

    Opis stanowiska:

    • Miejscem pracy i zamieszkania jest dom podopiecznego, któremu opiekunka towarzyszy i asystuje w czynnościach dnia codziennego. Pomoc przy ubieraniu, higienie osobistej, przygotowywanie posiłków, trzymanie porządku, a także dbanie o komfort psychiczny podopiecznego.
    Wymagania:
    • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
    • odpowiednie cechy charakteru - odpowiedzialność, zaangażowanie, wrodzony optymizm,
    • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
    • chęć pracy w domu klienta.

    Oferujemy:

    • stawkę tygodniową od 550 GBP,
    • stałe zatrudnienie u brytyjskiego pracodawcy w systemie miesiąc, trzy miesiące lub sześć miesięcy u podopiecznego, następnie miesiąc lub dwa miesiące wolnego. Po przerwie wraca się do tego samego podopiecznego lub do innego, ale w tym samym regionie Anglii. Długość pobytu u klienta oraz przerwa między zleceniami jest ustalana z opiekunką,
    • czterodniowe szkolenie - teoretyczne i praktyczne w siedzibie firmy,
    • pracę dla wielokrotnie nagradzanej firmy z branży opiekuńczej w Wielkiej Brytanii,
    • wyżywienie jest najczęściej zapewnione w miejscu pracy, jednak to zależy od domu w którym się pracuje.

    Wymagane dokumenty:

    • CV w języku angielskim.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych PBSG Limited z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.