Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekunka w żłobku

Harmony Montessori Park

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 3604 650 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 600 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Pieskowa Skała 7

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i współtworzenie programu opiekuńczo-edukacyjnego w grupie żłobkowej

  • pielęgnacja i opieka nad dziećmi w wieku 6-36 miesięcy

  • kompleksowe prowadzenie bieżącej dokumentacji osiągnięć dzieci

  • utrzymywanie wspierających relacji z rodzicami dzieci

  • stałe podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych

  • aktywne uczestnictwo w kształtowaniu organizacji pracy w żłobku

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność budowania dobrych relacji w zespole

  • pogodne nastawienie do kadry, dzieci i rodziców

  • nastawienie na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji

  • komunikatywność

  • samodzielność w działaniu

  • kreatywność

  • otwartość na zmiany i nowe wyzwania

  • gotowość i odpowiedzialne podejście do ciągłości frekwencji w pracy

  • DODATKOWE ATUTY:

  • wyższe wykształcenie (zwłaszcza Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna)

  • uprawnienia do pracy z dziećmi do 3 r. ż.

  • ukończone kursy i praktyka w pracy z metodą Montessori

  • inne umiejętności mogące wzbogacić program żłobka

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, kwalifikacji oraz formy zatrudnienia

  • progresja wynagrodzenia wraz z podnoszeniem kwalifikacji

  • duże możliwości rozwoju zawodowego (w tym przeniesienie do placówki Montessori)

  • dofinansowane szkolenie na opiekuna żłobkowego

  • piękne miejsce pracy - przestronne, jasne wnętrza zaaranżowane w najwyższym standardzie, własny ogródek

O nas

Opiekunka  w żłobku

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w żłobku lub przedszkolu, które już wiedzą, że kochają ten zawód lub tych, które dopiero chcą wejśc do profesji. Nasza placówka Harmony Montessori Park działa od listopada 2020 r i dynamicznie się rozwija.

Naszą flagową ofertą są dwujęzyczne grupy Montessori, natomiast od września, w ramach współpracy z Urzędem Miasta uruchamiamy duży żłobek w standardzie miejskim (żłobek 293). Do tej placówki rekrutujemy obecnie całą kadrę opiekuńczą, więc mamy ofertę dla kadydatów z każdym poziomem doświadczenia.