Optometrysta

Ziko Optyk

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 27 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych

  • szkolenie aplikacji soczewek kontaktowych

  • doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do potrzeb i oczekiwań pacjenta

  • stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych

  • Doświadczenie w badaniu i aplikacji soczewek kontaktowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z pacjentem

  • Posiadanie numeru optometrysty będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atmosfera oparta na współpracy

  • Premia za polecanie przyjaciół

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ziko Optyk

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Przewiń do profilu firmy