Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Optometrysta

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WIDOK-MED BARBARA I LECH GÓRSCY sp.j.

    Miejsce pracy: Kraków

    Główne obowiązki:

    • praca w  poradni okulistycznej w ramach NFZ oraz prywatnych wizyt
    • współpraca z lekarzem okulistą
    • wykonywanie badań - refrakcji, doboru okularów, pomiaru ciśnienia, wykonywanie pola widzenia.

    Wymagania:

    • empatia, kultura osobista, nawiązywanie dobrego kontakt z pacjentem
    • wykształcenie - optometrysta, ewentualnie ortoptysta
    • odpowiedzialność i rzetelność,
    • podstawowa umiejętność obsługi komputera
    • podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziana)

    Warunki pracy:

    • umowa o pracę na pełnym etacie
    • dobra organizacja pracy
    • miła atmosfera i możliwość ciekawej pracy z pacjentem z wieloma aparatami okulistycznymi.

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji CV z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przedmiotu w/w oferty w toku rekrutacji kandydatów na w/w stanowisko, administratotem danych będzie Centrum Medyczne WIDOK-MED w Krakowie.