Oferta pracy

Optometrysta

Vision Express SP Sp. z o.o.

  • Mława

    Mława, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań optometrycznych według standardów Vision Express,

  • Aplikacja miękkich soczewek kontaktowych,

  • Wykonywanie przesiewowej oceny ryzyka wybranych chorób oczu za pomocą analizy telemetrycznej,

  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach wewnętrznych,

  • Rekomendacja produktów optycznych Vision Express.

Nasze wymagania

  • dyplom Optometrysty szkoły wyższej (Magister Optometrii)

  • doświadczenie na stanowisku Optometrysty w salonie optycznym lub placówce medycznej

To oferujemy

  • stabilną pracę w profesjonalnej, międzynarodowej firmie

  • pracę z nowoczesnym sprzętem wysokiej jakości

  • wysoki standard pracy w oparciu o najnowsze technologie

  • profesjonalne szkolenia

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • elastyczną formę współpracy

  • możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach związanych z budowaniem medycznego wizerunku firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Z ponad 200 salonami sprzedaży, Vision Express od ponad 20 lat jest liderem w swojej branży. Jesteśmy częścią Grand Vision, międzynarodowej grupy obecnej w 44 krajach i zatrudniającej ponad 25 000 pracowników w ponad 6000 wysokiej klasy salonach optycznych. Jesteśmy stabilną i prężnie rozwijającą się firmą, dla której Klient jest największą wartością. Poszukujemy ludzi ambitnych, którzy będą dzielić z nami sukces.

Przewiń do profilu firmy

Vision Express jest idealną firmą dla ciebie, jeśli chcesz:

  • rozwijać swoją karierę w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży

  • pracować w organizacji pełnej pasjonatów i specjalistów w swojej branży

  • pracować w godnej zaufania Firmie, która inwestuje w ludzi

  • rozwijać się zawodowo i poszerzać swoje umiejętności

  • być odpowiedzialny za swoje wyniki i wyniki swojego zespołu