Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Optometrysta

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPEKTRUM SP. Z O.O.

    Jesteśmy nowocześni,

    posiadamy bogate doświadczenie

    i zapewniamy bezpieczeństwo naszym pacjentom.

    Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie badań podstawowych oraz badań diagnostycznych,
    • Badanie ostrości widzenia,
    • Obsługa i przyjęcie pacjenta w recepcji na wizytę na miejscu lub przez telefon,
    • Zadbanie o obiekt,
    • Prowadzenie dokumentacji wpisów w książkach pracowni diagnostycznej oraz książkach codziennej kontroli,
    • Stosowanie standardów obsługi Pacjenta zgodnie z wymogami firmy.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie kierunkowe,
    • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,
    • Optymistyczne usposobienie, empatia, orientacja na Pacjenta,
    • Komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - jako atut.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie prestiżowej Klinice Okulistycznej, będącej liderem w Polsce,
    • Współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze  z młodym dynamicznym zespołem,
    • Udział w wydarzeniach firmowych.

    Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

    Prześlij swoją aplikację (w formie tradycyjnej, prezentacji multimedialnej lub filmu)
      za pomocą przycisku APLIKUJz dopiskiem Rekrutacja OPTO/2018.

    Wszystkim dziękujemy za przesłanie aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-334), przy ul. Zaolziańska numer 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-334), przy ul. Zaolziańska numer 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-334), przy ul. Zaolziańska numer 4 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Administrator danych: SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-334), przy ul. Zaolziańska
    numer 4, dalej nazywany „Administratorem” (dane rejestrowe: Nr KRS 16751, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Sądu Rejonowego dla Wrocław– Fabryczna Wydział VI Gospodarczy, NIP: 8971658338,

    SPEKTRUM Sp. z o.o. jest administratorem Pani/Pana danych osobowych i będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe podane w aplikacji i kwestionariuszu aplikacyjnym dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Informujemy, że podanie danych osobowych w aplikacji i kwestionariuszu aplikacyjnym, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, choć niezbędne i jako takie jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji, a odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji. W przypadku podania przez Panią/Pana szerszego zakresu informacji niż wynikający z kwestionariusza aplikacyjnego, Administrator będzie przetwarzał takie informacje tylko jeśli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę na przetwarzanie takich danych osobowych. W takim przypadku, ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą skrzynki pocztowej: [email protected] dostępnej. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla celów procesu rekrutacyjnego oraz jego badania, po upływie którego dane zostaną trwale usunięte, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, w takim wypadku Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 3 lat.

    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych osobowych. W celu realizacji powyższych uprawnień, należy skontaktować się z Inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.