Optometrysta

Super-Pharm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 15 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie profesjonalnych badań wzroku

  • Dobór korekcji okularowej zgodnie z potrzebami klienta

  • Dopasowanie soczewek kontaktowych wraz z nauką zakładania, zdejmowania i pielęgnacji

  • Wsparcie merytoryczne Doradców Klienta oraz bezpośrednia pomoc techniczna z zakresu optyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania długotrwałych relacji

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach proceduralnych i produktowych

  • Współtworzenie standardów działania nowego obszaru biznesowego w dziale Optic

  • Imprezy integracyjne oraz wewnętrzne konkursy

  • Pracę w organizacji, która ma rodzinny klimat i pozytywnie nastawionych współpracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Super-Pharm

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Przewiń do profilu firmy