Optometrysta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Powstańców Śląskich 73-95 pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.08.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 12.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Optegra Polska Sp. z o.o.

    Międzynarodowa sieć klinik okulistycznych poszukuje osób do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • konsultacje optometryczne
    • dobór korekcji okularowej
    • dobór soczewek kontaktowych
    • przeprowadzanie badań diagnostycznych
    • współpraca z zespołem pielęgniarskim
    • współpraca z lekarzami okulistami w zakresie chirurgii refrakcyjnej oraz chirurgii zaćmy
    • prowadzenie dokumentacji medycznej obowiązującej w klinice
    • kalibracja urządzeń medycznych

    Wymagania:

    • ukończone studia z optometrii
    • doświadczenie w doborze korekcji okularowej oraz soczewek kontaktowych
    • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • praktyczna znajomość obsługi komputera
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność
    • samodzielność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w wiodącej sieci klinik okulistycznych
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, umowy zlecenia lub kontraktu
    • pakiet medyczny
    • realne możliwości rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Optegra Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. nr 18, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. podmioty. Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

    W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Optegra Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. nr 18 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujmy, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OPTEGRA POLSKA SP Z O O, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 R. 18, 02-366 Warszawa

    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji

    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.