Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Optyk - Doradca klienta

OPTYKA-OKULISTYKA ALEKSANDER TRACEWICZ sp.j.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rzetelna i profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług,

  • Dobór oprawek i soczewek okularowych według zleconych parametrów,

  • Dopasowanie gotowych okularów,

  • Drobne naprawy okularów,

  • Sprzedaż produktów dodatkowych,

  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów,

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprzedażą,

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na aplikowane stanowisko,

  • Wysoki poziom kultury osobistej,

  • Dyspozycyjność,

  • Samodzielność,

  • Komunikatywność,

  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość refrakcji.

To oferujemy

  • Pracę w prestiżowym salonie optycznym,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • Stabilną pracę w ciągle rozwijającej się firmie,

  • Solidne przygotowanie do pełnienia powierzonych obowiązków,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Szkolenia z zakresu technik i psychologii sprzedaży,

  • Szkolenia z produktów,

  • Kursy refrakcji.

Dzień dobry!

Tak zaczyna się̨ każdy dzień w naszym Salonie Optyka Okulistyka Aleksander Tracewicz w Olsztynie! Twój dzień w pracy też może być zawsze dobry jeśli dołączysz do naszego zespołu! Jesteśmy zespołem Salonów Optycznych i Okulistycznych z ponad 53-letnią tradycją. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam na zbudowanie stabilnej na rynku optycznym marki Optyka Okulistyka Tracewicz. Najważniejsze wartości, którymi kierujemy się to jakość obsługi i sprzedawanych produktów, życzliwość, uczciwość, profesjonalizm i umiejętność pracy zespołowej.

Przewiń do profilu firmy