Optyk - Doradca Klienta - Refrakcjonista

Salony Optyczne Style OpticO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zegrzyńska 7
    Jabłonna (pow. legionowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Salony Optyczne Style Optic

Zegrzyńska 7

Jabłonna (pow. legionowski)

Zatrudnię na stanowisku OPTYK - DORADCA KLIENTA - REFRAKCJONISTA  do spokojnej, ale odpowiedzialnej pracy w Salonie Optycznym.

OPIS STANOWISKA:

  • profesjonalna obsługa Klienta,
  • doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów,
  • budowanie długofalowych relacji z Klientem,
  • dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd salonu.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze Klienta,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientem,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu optyki / badania refrakcji (możliwość przyuczenia),
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • uczciwość i rzetelność,
  • chęć rozwoju i czynnego udziału w szkoleniach,
  • wysokie poczucie estetyki,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w przyjaznej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • różnorodne możliwości rozwoju zawodowego oraz liczne szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy