Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Optyk - Doradca Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-12-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OPTIGEM jest polską firmą działającą na rynku od 1994 roku.

    Nasza firma skupia ludzi z pasją. Jesteśmy optykami, optometrystami, lekarzami. Oferujemy najwyższej jakości usługi optyczne oraz medyczne. Polecamy m.in. oprawki okularowe, soczewki kontaktowe, soczewki progresywne, okulary polaryzacyjne, korekcyjne okulary przeciwsłoneczne i wiele innych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem soczewek kontaktowych firmy BESCON. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • Doświadczenie związane z pracą na podobnym stanowisku skutkujące znajomością branży i specyfiki pracy w salonie optycznym (preferowane osoby z wykształceniem optycznym, optycy, optometryści)
    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w pracę
    • Wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane

    • Osoby z wykształceniem optycznym lub okulistycznym

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne doradztwo oraz sprzedaż artykułów optycznych
    • Profesjonalny dobór soczewek okularowych/kontaktowych
    • Dbanie o asortyment oraz wizualny aspekt Salon

    Oferujemy:

    • Pracę w stale rozwijającej się  firmie z 23 letnim doświadczeniem na rynku
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.