Logo Pracuj.pl

Optyk sprzedawca – obsługa klienta

Manufaktura Wzroku Concept StoreO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Manufaktura Wzroku Concept Store

Monte Cassino 40

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA W ZAKRESIE OFEROWANYCH PRODUKTÓW I USŁUG,
  • BADANIE REFRAKCJI WZROKU
  • PREZENTOWANIE PRODUKTÓW SPRZEDAŻOWYCH,
  • DORADZTWO PRZY WYBORZE ORAZ SPRZEDAŻ ODPOWIEDNIEGO TYPU SOCZEWEK OKULAROWYCH I OPRAW
  • DBANIE O ESTETYKĘ ORAZ WIZERUNEK SALONU,
  • PROWADZENIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ I HANDLOWEJ
  • OBSŁUGA KASY FISKALNEJ ORAZ PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH PO WCZEŚNIEJSZYM PRZESZKOLENIU.

Nasze wymagania

  • DOŚWIADCZENIE W BRANŻY OPTYCZNEJ NA PODOBNYM STANOWISKU MINIMUM ROCZNE,
  • ŁATWOŚĆ W NAWIĄZYWANIU KONTAKTÓW,
  • WYSOKĄ KULTURĘ OSOBISTĄ ,
  • DOBRĄ ORGANIZACJĘ PRACY ORAZ ZAANGAŻOWANIE,
  • POZYTYWNE NASTAWIENIE

Mile widziane

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO W STOPNIU UMOŻLIWIAJĄCYM KOMUNIKACJĘ.

To oferujemy

  • PEŁNOWYMIAROWE ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ,
  • STAŁE, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE, WSPARTE WYNAGRODZENIEM PROWIZYJNYM UZALEŻNIONYM OD WYNIKÓW SPRZEDAŻY, ORAZ PRZEPROWADZONYCH BADAŃ
  • STABILNĄ, CIEKAWĄ I ROZWOJOWĄ PRACĘ W MŁODYM ZESPOLE, W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE,
  • WSPARCIE SZKOLENIOWE.

Dobry optyk pełni kluczową rolę nie tylko podczas poszukiwania odpowiednich oprawek. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie okulary, biorąc pod uwagę kształt twarzy, indywidualne upodobania oraz wymagania zdrowotne. Salon optyczny w Szczecinie, czyli Manufaktura Wzroku CONCEPT STORE, to miejsce, w którym każdy z Państwa będzie mógł znaleźć odpowiednie oprawki do okularów. Salon działający od września 2017 roku, zdobył uznanie wielu klientów poprzez szeroką i szczególnie ciekawą, oryginalną ofertę.

Optyk sprzedawca – obsługa klienta, Monte Cassino 40, Szczecin