Oferta pracy

Oracle Database Administrator

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Armii Krajowej 28

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Redhat

  • DBwatch

  • Nagios

  • OEM

Mile widziane

  • Elasticsearch

  • PostgreSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, upgrade i patchowanie sinika bazodanowego Oracle;

  • konfiguracja i utrzymanie rozwiązań HA i DR (RAC, DataGuard);

  • tworzenie, usuwanie i przenoszenie baz danych (także baz kontenerowych);

  • przygotowanie skryptów i konfiguracja baz na potrzeby backupów (Procesem Backupu zarządzają administratorzy NetWorker);

  • utrzymanie baz danych oraz optymalizacja;

  • wsparcie jako 3 linia dla użytkowników;

  • wsparcie DevOps;

  • wsparcie środowisk testowych;

  • planowanie i budowa systemów monitoringu i obsługa incydentów;

  • przeprowadzanie testów DRP (przełączanie baz do zapasowej lokalizacji i testowe odzyskiwanie baz danych);

  • dyżury 24h.

Nasze wymagania

  • znajomość wersji silników DB od 11 do 19;

  • znajomość baz postawionych na Redhatach od wersji 5 do 8;

  • serwery Vmware oraz fizyczne również racki dedykowane na separowane klastry;

  • system do monitoringu, DBwatch, Nagios, OEM;

  • storage full flesh pure;

  • system backupowy networker.

  • znajomość z zakresu administrowania bazami Postgres lub Elasticsearch.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • waterfall

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • elastyczne godziny pracy;

  • praca w zespole entuzjastów nowych technologii open source;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów;

  • praca w zespołach SCRUM w metodyce AGILE;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

Działamy w pierwszej szóstce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych, dzięki czemu pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach.

W funkcjonowaniu naszego biznesu kluczowy jest obszar IT, w którym pracownicy mogą być odpowiedzialni za budowanie innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem Bigdata, Cloud oraz AI, jak również rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych, modernizację i utrzymanie infrastruktury serwerowej i sieciowej, wsparcie użytkowników i wiele innych. Bank jest środowiskiem bardzo dynamicznym i pełnym wyzwań, dającym możliwość współpracy z największymi firmami z branży IT jak Apple, Google, Microsoft, Amazon czy Oracle oraz z szeregiem innowacyjnych startupów zarówno z Polski jak i ze świata.

Przewiń do profilu firmy