Oferta pracy

Oracle Developer (Data Governance and Data Quality)

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

T-Mobile stawia na dane!

W ramach transformacji cyfrowej został utworzony nowy zespół zorientowany na wprowadzenie w T-Mobile kultury podejmowania decyzji w oparciu o dane.

Bardzo intensywnie rozwijamy obszar Big Data i Hurtowni Danych w celu utworzenia jednego źródła prawdy, Data Lake, a także wykorzystania nowoczesnych technologii, m.in. nauczania maszynowego i analizy predykcyjnej do zarządzania biznesem.

Jeśli nie boisz się wyzwań, masz otwarty umysł, chcesz się rozwijać, poznawać najnowsze technologie i pracować z naprawdę dużą ilością danych, ta oferta jest dla Ciebie.

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Tworzenie zapytań SQL i PL/SQL
  • Monitorowanie procesów ETL w zakresie oceny jakości danych
  • Monitorowanie, zgłaszanie i naprawa błędów w jakości danych we współpracy z zespołami Hurtowni Danych i IT
  • Budowanie mierników jakości danych, budowanie definicji miar, algorytmów
  • Współpraca z przedstawicielami jednostek biznesowych w celu określenia KPI jakości danych

Stos technologiczny: Oracle, SQL

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w obszarze relacyjnych baz danych i modeli, architektury hurtowni danych,
  • Znajomość tworzenia zapytań SQL i PL/SQL na poziomie zaawansowanym poparta praktycznym doświadczeniem zawodowym – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, MSSQL – warunek konieczny
  • Doświadczenie w analizie, przetwarzaniu i modelowaniu danych
  • Doświadczenie w pracy z technologiami Big Data i/lub Hurtowni Danych
  • Pożądana znajomość architektury rozwiązań Hurtowni Danych i Data Lake
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Praktyczne doświadczenie z narzędziami raportowymi, np. Tableau
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

OFERUJEMY:

  • Możliwość
    współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania
    z prywatnej opieki
    medycznej na
    preferencyjnych
    warunkach
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Długofalowa
    współpraca w oparciu
    o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy