Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Order Management Specialist with German

HRK S.A.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zadania:

  • Wspieranie zespołu sprzedażowego w rozwoju oraz wzmacnianiu relacji z klientami poprzez obsługę klienta od momentu złożenia zamówienia po dostawę komponentów,
  • Kontakt z  dostawcami, transportem oraz realizacja usług posprzedażowych dla klientów Biznesowych,
  • Bliska współpraca z pozostałymi zespołami w firmie - Sprzedaż, Logistyka, Finanse,
  • Codzienny kontakt w języku niemieckim z klientami, dostawcami oraz kolegami z zespołu na terenie regionu DACH,
  • Aktualizowanie zamówień w systemie.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie związane z obsługą klienta z rynku niemieckiego,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji.

Ogłoszenie archiwalne