Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Order Management Specialist with languages

Antal SSC/BPO

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta – skandynawskiej firmy produkcyjnej szukamy osób, które dołączą do nowo tworzonych struktur w Gdańsku.

Order Management Specialist

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesem zamówień od momentu przyjęcia zamówienia do momentu jego dostarczenia do klienta i przyjęcia ewentualnej reklamacji

  • codzienny kontakt z klientami B2B (brandy globalne)

  • ścisła współpraca z innym zespołami firmy, zwłaszcza z działem logistycznym

  • dbanie o utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania pracodawcy

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania zamówieniami

  • biegła znajomość języka angielskiego oraz dodatkowego języka europejskiego (niemiecki / francuski / hiszpański / czeski / słowacki / holenderski / węgierski) - poziom znajomości obu języków min. C1 (warunek konieczny)

  • podstawowa wiedza na temat odpraw celnych

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • skrupulatność, dokładność

Mile widziane

  • znajomość programu SAP (SD)

Pracodawca oferuje

  • możliwość dołączenia do nowego zespołu

  • wzięcie udziału w tranzycji procesów z jednego z krajów Europy Zachodniej (2 x 2 tygodnie)

  • umowę o pracę na 3 miesiące, a potem na czas nieokreślony

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bonus roczny

  • prywatną opiekę medyczną

  • voucher lunchowy

  • pracę w modelu hybrydowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Przewiń do profilu firmy