Logo Pracuj.pl

Order Management Specialist with Swedish

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne monitorowanie otwartych zamówień, informowanie klienta o statusie zamówienia
  • Rozwijanie i utrzymywanie wiedzy o przydzielonych klientach: znajomość ról i obowiązków u klienta oraz znajomość wewnętrznych relacji/decydentów, zrozumienie modelu biznesowego.
  • Bieżąca kontrola ważnych informacji rynkowych
  • Wsparcie sprzedaży
  • Praca z systemem CRM
  • Odpowiedzialność za proces obsługi zapytań i zamówień od początku do końca, w tym za zarządzanie ofertami, kalkulację cen
  • Przetwarzanie skarg i zwrotów dotyczących obsługi klienta i produktów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w dziale obsługi klienta
  • Umiejętności językowe: zaawansowany poziom języka szwedzkiego i angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera - MS Office (Word i Excel). Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami CRM.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Zorientowanie na klienta

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoje doświadczenie
  • Praca w 100% zdalna praca lub hybrydowo w biurze w Łodzi – Ty wybierasz
  • Praca z międzynarodowym zespołem profesjonalistów wspierających Cię w rozwoju
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, świadczenia z funduszu socjalnego, lekcje języka)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Od 24 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Aktualne oferty pracodawcy
/8/09/2022/KR/S&M

Order Management Specialist with Swedish, Łódź