Oferta pracy

Order Management Specialist z językiem niemieckim

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient znany jest z produkcji wysokiej jakości produktów pod uznanymi markami, wspieranych przez wiodącą na rynku technologię i obsługę klienta.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne monitorowanie otwartych zamówień, informowanie klienta o statusie zamówienia

  • Rozwijanie i utrzymywanie wiedzy o przydzielonych klientach: znajomość ról i obowiązków u klienta oraz znajomość wewnętrznych relacji/decydentów, zrozumienie modelu biznesowego.

  • Bieżąca kontrola ważnych informacji rynkowych

  • Wsparcie sprzedaży

  • Praca z systemem CRM

  • Odpowiedzialność za proces obsługi zapytań i zamówień od początku do końca, w tym za zarządzanie ofertami, kalkulację cen

  • Przetwarzanie skarg i zwrotów dotyczących obsługi klienta i produktów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w dziale obsługi klienta

  • Umiejętności językowe: zaawansowany poziom języka angielskiego i niemieckiego

  • Znajomość obsługi komputera - MS Office (Word i Excel). Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami CRM.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Zorientowanie na klienta

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoje doświadczenie

  • Praca hybrydowa w biurze w Łodzi

  • Praca z międzynarodowym zespołem profesjonalistów wspierających Cię w rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Od 24 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403

Przewiń do profilu firmy