Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Order Picker – Operator EPT

SBA Flex Recruitment Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta w branży logistycznej szukamy kandydatów na stanowisko: Order Picker – Operator wózka EPT

Miejsce pracy: Tilburg, Son, Best, Oirschot

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako orderpicker – operator wózka typu EPT w różnych oddziałach firmy RHENUS:

  • Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami dla zwierząt (skaner)

  • Praca na 2 zmiany od 6:00-15:00 i od 15:00-00:00 (Tilburg)

  • Składanie drewnianej obudowy do rezonansów magnetycznych (Oirschot)

  • Zbieranie zamówień w magazynie z książkami i telewizorami Philips (Son)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na wózku typu EPT (certyfikat nie jest wymagany)

  • Komunikatywna / dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane

  • Dyspozycyjność na dłużej

Pracodawca oferuje

  • ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY – bonus dla nowych pracowników (60 EUR) , bonus rekomendacyjny (120 EUR

  • Długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej w Niderlandach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki za pracę zmianową: 125% - 150% w zależności od dnia pracy i liczby godzin

  • Możliwość dodatkowych godzin pracy w tygodniu i weekendy

  • Wsparcie kadrowo-administracyjne w językach: polskim, niderlandzkim, angielskim i rumuńskim

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy