Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Order picker w magazynie sklepu internetowego

SBA Flex Recruitment Sp. z o.o. O firmie

  • Niderlandy (Holandia) - Waalwijk, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SBA Flex Recruitment jest agencją pośrednictwa pracy w Niderlandach. Dla naszego klienta – lidera w branży logistycznej – szukamy kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska:

Nasz klient to Ingram Micro z siedzibą w Waalwijk – magazyn sklepu internetowego.

Praca w magazynie jako order picker (Waalwijk) przy pakowaniu produktów rożnego rodzaju i różnych marek – książki, płyty, buty, sprzęt elektroniczny, zabawki.
Załadunek i rozładunek towarów, przygotowanie do wysyłki gotowych zamówień.

Wymagania

  • Motywacja i chęć do pracy na zmiany oraz w weekendy - duża liczba godzin
  • Dyspozycyjność na długi czas
  • Mile widziane prawo jazdy oraz osoby mieszkające prywatnie w okolicy Waalwijk
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY – bonus rekomendacyjny (100 EUR), bonus dla osób mieszkających prywatnie (350 EUR) – zapytaj o szczegóły!!
  • Dla osób mieszkających prywatnie i dojeżdżających własnym transportem do miejsca pracy oferujemy zwrot kosztów transportu – Obowiązuje to dla osób dojeżdżających od 10 km do 50 km wzwyż – 0,16 EUR za KM
  • W przypadku 32-40 godzin pracy – możliwa dodatkowa praca wieczorami
  • Wsparcie kadrowo-administracyjne w językach: niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki zmianowe

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z jednym z naszych biur.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne