Order Specialist (with German)

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 0008 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, zajmującej się projektowaniem oraz sprzedażą wysokogatunkowej ceramiki i materiałów ogniotrwałych, poszukujemy osoby na stanowisko Order Specialist with German.

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie zamówień w systemie SAP,

  • kontakt z dostawcami m.in. w celu uzgodnienia terminów dostaw,

  • rozwiązywanie problemów oraz udzielanie informacji o statusie zamówień,

  • pełnienie nadzoru nad terminową realizacją zamówień,

  • przygotowywanie raportów z kluczowych wskaźników wydajności.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub w dziale zakupów,

  • dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku (zarządzanie wieloma zadaniami w tym samym czasie),

  • znajomość pakietu MS Office (znajomość innych programów będzie mile widziana),

  • umiejętność szybkiego reagowania na problemy (sprawne przygotowanie/ opracowywanie rozwiązań).

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe,

  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym,

  • dodatkowe świadczenia urlopowe / dofinansowanie do wypoczynku oraz bony żywieniowe,

  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku