Order Verification Specialist with German & English

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla handlowców zakupów pośrednio-produkcyjnych.

  • Sprawdzanie dokumentacji wymaganej w procesie zakupowym pod kątem poprawności danych.

  • Tworzenie zamówień w systemie Benefit.

  • Sprawdzanie dokumentacji od nowych dostawców i wnioskowanie o wprowadzenie ich do globalnej bazy dostawców koncernu.

  • Komunikacja z działami fachowymi w celu pozyskania wymaganej do zamówień dokumentacji.

  • Optymalizacja procesu zakupowego.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (B1/B2).

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań, wysokie zdolności komunikacyjne.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Zaangażowanie i inicjatywa własna.

  • Elastyczność oraz zorientowanie na klienta.

  • Znajomość MS Office w szczególności Excel.

  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • Znajomość systemów zakupowych oraz tworzenia dokumentacji zakupowej.

To oferujemy

  • Praca 100% zdalna

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji

  • Umowę o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym, następnie, jeśli obie strony będą

  • zadowolone ze współpracy, umowa na czas nieokreślony.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Business Operation Services (Consulting, Data Engineering, Procurment & Business Services) oraz Engineering.

Przewiń do profilu firmy